headerphoto
Home

zdrowie

Pomoc psychiatry i psychoterapeuty

Pomoc psychiatry i psychoterapeuty (...) O pełnym zdrowiu człowieka można mówić wówczas, gdy człowiek jest zdrowy pod względem fizycznym i psychicznym. Nikt jednak nie jest w pełni zdrowym człowiekiem przez całe życie. każdego dopadają choroby, które dręczą jego ciało i umysł. Można pokusić się o stwierdzenie, że na świecie tyle samo osób choruje umysłowo, co z powodu różnych dolegliwości fizycznych. Ważne jest to, by nie zaniedbywać pierwszych oznak

Nowa ja na wiosnę z Fabianowem

Nowa ja na wiosnę z Fabianowem (...) Niedawno urodziłam dziecko. Chcę jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Chciałabym zrzucić nadprogramowe kilogramy i poprawić kondycję do wiosny. Takie mam założenie. Koleżanka powiedziała mi, że dobry dietetyk z Poznania przyjeżdża raz w (...)

Pozbądź się żylaków

Pozbądź się żylaków (...) prawidłowo przepływać przez żyły. Dzięki temu możemy zapobiec powstawaniu żylaków. Wiele osób prowadzi siedzący tryb życia. Spędzamy mnóstwo czasu przed komputerem lub przy biurku. Niektóre prace wykonujemy siedząc w jednym miejscu nawet przez kilka godzin! To bardzo szybko może doprowadzić do powstania żylaków. Dlatego pamiętajmy, aby robić sobie krótkie przerwy w pracy. Możemy wtedy choćby przespacerować się po pokoju.

Trening pod okiem profesjonalisty

Trening pod okiem profesjonalisty (...) Każdy sportowiec, nie ważne czy na poziomie amatorskim czy zawodowym, chce osiągać najlepsze wyniki w swojej dyscyplinie. Taka właśnie jest idea każdego sportu - dążenie do perfekcji i chęć pokonania rywali. W opinii najlepszych zawodników nic nie zastąpi setek godzin ciężkiego treningu i litrów przelanego potu. Jednak czy trenując samodzielnie można (...)

Dla zdrowej skóry

Dla zdrowej skóry (...) Od niepamiętnych czasów, okres dojrzewania jest prawdziwym przekleństwem dla naszej cery. Młodzi ludzie bardzo skarżą się na pojawiający się i uciążliwy trądzik młodzieńczy. Najgorszym jednak wydaje się fakt, iż w pewnych wypadkach problem ten jest tak trwały, że dotyka osoby dojrzałe, które dawno mają już za sobą wiek dojrzewania, dlatego warto zastanawiać się nad najlepszymi metodami rozwiązywania problemów naszej