headerphoto
Home

Wczasy rehabilitacyjno-odchudzające

Piękne ciało jest w cenie.

Obcisłe sukienki, dopasowane podkoszulki, krótkie szorty i kostiumy kąpielowe pozwalają na odkrycie wszystkich walorów, lecz odsłaniają również to, co ukrywaliśmy pod stertą ubrań w okresie jesienno-zimowym. 

Zbędne kilogramy? Mamy coś dla Ciebie
 Jeżeli uważasz, że zbyt dużo ważysz, to przeciwdziałaj temu i zapoznaj się z ofertą wczasów odchudzających w Resurs. Pod okiem dietetyka, coacha (trenera personalnego zajmującego się psychiką) oraz profesjonalnych trenerów zgubisz nadprogramowe kilogramy i wyrzeźbisz ciało tak, że wszyscy znajomi będą zaskoczeni Twoją metamorfozą. Oczywiście lekka nadwaga nie równa się znacznej otyłości, dlatego przed podjęciem działania na własną rękę należy najpierw skonsultować swoją decyzję z lekarzem. Przychodnia rehabilitacyjna we Wrocławiu nfz oferuje darmowe poradnictwo, więc zaoszczędzone pieniądze można wydać na wyjazdy na turnusy rehabilitacyjne w górach.

Dlaczego właśnie tam?
 Otóż można połączyć dwie rzeczy w jednym bez dodatkowego wydatkowania czasu i pieniędzy. Aktywna rehabilitacja w otoczeniu malowniczych widoków pozwala na kompleksową poprawę sprawności organizmu, dzięki czemu zarazem pracujemy i odpoczywamy. Indywidualnie dobrany program ćwiczeń fizycznych oraz dieta pozwala na eliminację złych nawyków żywieniowych, wyrobienie kondycji i co za tym idzie skuteczne odchudzanie się, a towarzystwo innych uczestników odpręża psychicznie. 

 Dzięki takiemu pobytowi można się zrelaksować, poszerzyć krąg znajomych, uczestniczyć w organizowanych wycieczkach. Biorąc pod uwagę korzyści z wyjazdu czy warto nadal leżeć na kanapie, jeżeli można skorzystać z oferty skierowanej do każdego potrzebującego pacjenta?

Oto co uchwycił nasz reporter

medycyna

apteki

lekarstwa

turystyka

wczasy

odchudzani

góry

morze

rehabilitacja


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany