headerphoto
Home

Nowa ja na wiosnę z Fabianowem

Niedawno urodziłam dziecko.

Chcę jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Chciałabym zrzucić nadprogramowe kilogramy i poprawić kondycję do wiosny. Takie mam założenie. Koleżanka powiedziała mi, że dobry dietetyk z Poznania przyjeżdża raz w miesiącu do naszej miejscowości. Myślę, że to dobra myśl, bo nie chcę doczekać się efektu jojo i bardzo chciałabym przejść przez odchudzanie łagodnie. Może pomoże mi w tym jakiś dobry dietetyk z Poznania. To nie tak daleko od naszej miejscowości, więc może w razie potrzeby przyjedzie częściej. Może też się okazać, że jedna wizyta w miesiącu będzie wystarczająca.W pierwszej kolejności odwiedzę jednak klub fitness na mojej ulicy. Zanim pójdę do poznańskiej dietetyczki mogę już trochę zacząć się ruszać.

Pamiętam, że gdy byłam studentką uwielbiałam chodzić na korty do squasha na fabianowie Niestety tutaj nie mam takiej możliwości, a bardzo uwielbiałam grać w squasha. Zresztą oferta Poznania jest dużo bogatsza niż u nas. Ścianka wspinaczkowa, basen, korty do squasha czy do tenisa stołowego Tutaj muszę szukać innych rozwiązań.

Klub fitness, który wybrałam ma bogatą ofertę i różne godziny zajęć. Myślę, że uda mi się coś wybrać. Zwłaszcza, że na razie jeszcze nie pracuję. Wybieram się tam dzisiaj po południu z koleżanką, może we dwie będzie nam łatwiej.

Tym razem chcę kompleksowo podejść do tematu. Mam nadzieję, że nie zabraknie mi zapału, tak jak poprzednim razem. Teraz mam duże wsparcie w mężu, mam słodkiego dzidziusia, dla którego chcę odzyskać kondycję. Jak mały zacznie biegać, muszę mieć siłę, żeby za nim biegać.

Poza tym idzie wiosna, a klub fitness mam dwa kroki od domu, więc jestem pełna dobrych myśli.
Może moja historia zmobilizuje i Ciebie do ruszenia tyłka z kanapy?

Oto co uchwycił nasz reporter

uroda

medycyna

sport

zdrowie

fit

fitness

dietetyk


Ten artykuł nie był jeszcze komentowany