headerphoto
Home

lekarstwa

Nietrzymanie moczu.

Nietrzymanie moczu. (...) macicy, czy u mężczyzn leczenie chirurgiczne gruczołu krokowego.Wyróżnić możemy trzy rodzaje nietrzymania moczu: wysiłkowe, naglące, z przepełnienia. Najczęściej mamy do czynienia z wysiłkowym, gdzie mięśnie dna miednicy są osłabione i nie zaciskają się prawidłowo. Wówczas podczas wysiłku, np. kichnięcia, śmiechu, podnoszenia ciężkiego przedmiotu dochodzi do popuszczenia moczu. Nietrzymanie moczy z naglącym parciem

Wczasy rehabilitacyjno-odchudzające

Wczasy rehabilitacyjno-odchudzające (...) odchudzających w Resurs. Pod okiem dietetyka, coacha (trenera personalnego zajmującego się psychiką) oraz profesjonalnych trenerów zgubisz nadprogramowe kilogramy i wyrzeźbisz ciało tak, że (...)

Przyczyny powstawania haluksów

Przyczyny powstawania haluksów (...) się palucha koślawego i trzeba wtedy rozpocząć nieoperacyjne leczenie haluksów. Aby tego uniknąć, wystarczy więc zrezygnować z noszenia niebotycznie wysokich szpilek. Lepiej zastąpić je butami na niższym obcasie, które również mogą się świetnie prezentować, a do tego (...)

Aronia dla zdrowia

Aronia dla zdrowia (...) Bardzo często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak wspaniałe produkty wytwarza się w naszym własnym kraju. A warto się nimi zainteresować. W końcu powinniśmy wspierać polskie uprawy. Korzystajmy z nich, bo są naprawdę wspaniałe. Jednym z takich produktów jest m.in. Aronia. Jakie są jej zalety?Klimat Europy sprzyja

Trening pod okiem profesjonalisty

Trening pod okiem profesjonalisty (...) Każdy sportowiec, nie ważne czy na poziomie amatorskim czy zawodowym, chce osiągać najlepsze wyniki w swojej dyscyplinie. Taka właśnie jest idea każdego sportu - dążenie do perfekcji i chęć pokonania rywali. W opinii najlepszych zawodników nic nie zastąpi setek godzin ciężkiego treningu i litrów przelanego potu. Jednak czy trenując samodzielnie można (...)